מגדל הטלוויזיה ז'יז'קוב בפראג - Zizkov Television Tower

תצפית על העיר פראג

מגדל הטלוויזיה ז'יז'קוב פראג (Žižkovský vysílač) מהווה את אחד מסמליה של העיר פראג, בנייתו של המגדל הנוגע בשחקים הסתיימה לפני כעשרים שנה כאשר ראשו של מגדל הטלוויזיה מגיע לגובה של 216 מטר. 

את מגדל הטלוויזיה ז'יז'קוב (Zizkov Television Tower) ניתן לראות כמעט מכל פינה בעיר והוא מופיע על גבי תמונות וגלויות של העיר כסימן מזהה של העיר, מיקומו של מגדל הטלוויזיה ייחודי ונמצא במרכזה של העיר, האתר מציע שלל שירותים ומהווה הן אטרקציה תיירותית והן אתר פופולרי לביקור של תושבי העיר פראג. המגדל מציע תצפית פנורמית של 360 מעלות על העיר פראג וכולל מסעדות, בתי קפה, בר ועוד.

מגדל הטלוויזיה ז'יז'קוב בפראג - Zizkov Television Tower

ארוחה בשמיים של פראג

המסעדה המפוארת שממוקמת בראש מגדל הטלוויזיה ז'יז'קוב מציעה שילוב ייחודי של מטבח מודרני ותצפית על העיר. הפילוסופיה בה דוגלת המסעדה היא שימוש במוצרים מקומיים ומנות המותאמות לעונה המספקות ומענגות את הסועדים והמבקרים.

מלבד המטבח המקומי ניתן למצוא מנות בין לאומיות מרחבי העולם המושפעות מאזורים שונים בתוספת טאץ' מודרני ופיקנטי, לצד המנות הטריות והאיכותיות המקום מתמחה בהגשת יינות משובחים להשלמת החוויה הקולינרית.

תצפית 360 מעולות

התצפית של מגדל הטלוויזיה ז'יז'קוב ממוקמת בגובה של 93 מטר מעל פני האדמה והיא היחידה בעיר המאפשרת צפייה של 360 מעלות על המטרופולין. התצפית פתוחה הן ביום והן בלילה ומעניקה מבט קסום על העיר. במקום מוצג סרט מעניין על תולדותיו של מגדל הטלוויזיה החל מראשיתו. העלייה לתצפית מתאפשרת בעזרת שתי מעליות ומשך הנסיעה בהן אורך 38 שניות.

מגדל הטלוויזיה של פראג

 

כתבות שאולי יעניינו אותך