מוזיאון השעווה של פראג - Grevin Wax Museum Prague

מהארי פוטר ועד צ'רלי צ'פלין

מוזיאון השעווה בפראג (Grévin Wax Museum Prague) הוא אחד המקומות היחידים שבהם תוכלו לראות בחדר אחד את צ'רלי צ'פלין יושב לו יחד עם וינסטון צ'רצ'יל המעשן לו סיגר עבה ומייקל ג'קסון עומד לו בפאתי החדר.

מוזיאון השעווה מציג את דמויותיהם של אישים מקומיים וכאלה המוכרים בקנה מידה עולמי. כאן מרוכזות דמויות מן התקופות השונות וממקומות שונים ברחבי העולם. המקום עושה כבוד למנהיגים ואישים צ'כים כמו גם לפוליטיקאים, שחקנים, זמרים ומנהיגים רוחניים דוגמת הדלאי למה. הדמויות נראות בהחלט דומות למקור וזוהי חוויה לשוטט בין מספר הקומות של המוזיאון ולראות שילוב של דמויות אשר לא נראה הקשר ביניהן מלבד במקום הזה.

הזמן עכשיו כרטיס כניסה למוזיאון השעווה של פראג ועקוף את התור >>

מוזיאון השעווה של פראג- ©Sylvain-Cambon

להכיר לילדים אישים ומנהיגים

מוזיאון השעווה בפראג הוא מקום אשר הילדים לא יוכלו להשאר אדישים אליו. אם בחרתם לבלות בפראג חופשה משפחתית זהו אחד המקומות אשר ילדים יהנו מהם הנאה רבה. הדמויות אשר נראות כאילו קמו לתחיה יעוררו בהם סקרנות רבה.

זוהי גם הזדמנות לספר להם מיהו צ'רצ'יל, סטלין, צ'רלי צ'פלין ועוד אישים אחרים. יתכן שזוהי הזדמנות שלא תחזור על עצמה להכיר להם מנהיגים, ואפילו זמרים או שחקנים אשר אינם מוכרים להם. זוהי דרך מרתקת והמוחשית ביותר עבורם להרחיב את אופקיהם תוך כדי הנאה, הסתובבות במקום והתעוררות הסקרנות שלהם באופן טבעי.

הזמן עכשיו כרטיס כניסה למוזיאון השעווה של פראג ועקוף את התור >>

לטייל בתוך מנהרת הזמן

הביקור במוזיאון השעווה של פראג הוא טיול במנהרת הזמן. מדמויות ומנהיגים מימי הביניים בבוהמיה כמו קרל הרביעי ורודולף השני דרך מנהיגים צ'כים בתקופות מאוחרות יותר ועד לספורטאים מקומיים וזרים שבלטו לאורך התקופות וכלה בדמויות הבולטות מן המאה ה- 20 וה- 21.

שיטוט בין חדרי המוזיאון מזכיר דמויות שבלטו בילדותנו, זמרים שהערצנו, שחקנים שראינו במגוון סרטים וגם דמויות אשר מעולם לא שמענו עליהן ובזכות דמות השעווה שלהן התוודאנו אליהן. טיול שכזה הוא אתנחתא מהטיול בעיר ובשל קרבתו של המוזיאון למקומות מרכזיים כמו כיכר העיר העתיקה ומגדל השעון אפשר בהחלט לשלב אותו יחד עם הטיול בעיר העתיקה. בסמוך למוזיאון ישנו מגוון של חנויות ואף שוק. באותו רחוב ישנו גם מוזיאון העינויים של פראג למעוניינים לחוות גם פחד ואימה במהלך הטיול השלו בעיר...

 

כתבות שאולי יעניינו אותך